Welkom bij BonteHond. Wij maken het minst volwassen jeugdtheater van Nederland.
(Of juist het meest?)

Contact

Stadhuisplein 2

1315 HT Almere


E-mail: info@bontehond.net

Telefoon: 036-5336311 

Facebook: BonteHond

Twitter: @BonteHondAlmere

Instagram: @JTG_BonteHond


Het kantoor van BonteHond is doordeweeks bereikbaar tussen 09.00 en 17.00 uur.

Pers

Voor vragen over perskaarten, persberichten, beeldmateriaal etc. kunt u terecht bij de afdeling Marketing & Communicatie. Neem contact op met Anne Wiersma: anne@bontehond.net

Financiële steun

BonteHond ontvangt structurele subsidie van Fonds Podiumkunsten, Gemeente Almere en Provincie Flevoland en wordt voor speciale projecten regelmatig gesteund door private fondsen, zoals BankGiro Loterij Fonds, Fonds21, VSBFonds, Cultuurfonds Almere, De Janivo Stichting, AMVJ Fonds, Prins Bernhard Cultuurfonds. KIDD wordt gerealiseerd dankzij financiële bijdragen van het Fonds voor Cultuurparticipatie en Gemeente Almere. 

Bestuur

Ingrid Verheggen / voorzitter

Fatma Çakir / penningmeester

Loes van der Pligt / algemeen lid

Meindert Eijgenstein / algemeen lid

Simone de Kruijk / algemeen lid


Team

Artistieke leiding

René Geerlings: rene@bontehond.net


Zakelijke leiding

Roeland Dekkers: zakelijk@bontehond.net


Office management

Joanna Koppenol: info@bontehond.net


Zakelijke coördinatie

Liselotte Bos: liselotte@bontehond.net


Productieleiding

Judith Oostrom: judith.oostrom@bontehond.net

Sanne Priem: sanne@bontehond.net


Marketing & communicatie

Anne Wiersma: anne@bontehond.net

Zindzi Witte: zindzi@bontehond.net


Educatie & verkoop: 

Sandy Pieterse: educatie@bontehond.net


Artistieke coördinatie publiekswerking

Judith Faas: judith@bontehond.net


Regie-assistentie & internationaal 

Millie Lijbers: millie@bontehond.net


Doorlopende leerlijn Kunst & Cultuur Almere:

Kunst is dichterbij dan je denkt (KIDD)


KIDD Projectleiding en programma's 

Jephta Hermelink: jephta@bontehond.net


KIDD Productieleiding

Judith Rosendaal: kidd@bontehond.net


KIDD Communicatie & educatie 

Anne Wiersma: anne@bontehond.net


KIDD Educatie & verkoop

Sandy Pieterse: sandy@bontehond.net 


KIDD Educatie & deskundigheid

Fiona Kelatow: fiona@bontehond.net

Programmeurs

Ons aanbod voor seizoen 2019-2020 kunt u hier online bekijken: Aanbod 19-20.

Complete voorstellingsregistraties zien? Laat ons weten welke voorstelling en wij sturen u de directe link met wachtwoord. info@bontehond.net



Laden