Welkom bij BonteHond. Wij maken het minst volwassen jeugdtheater van Nederland.
(Of juist het meest?)

Contact

Adres: Stadhuisplein 2
1315 HT Almere


E-mail: info@bontehond.net
Telefoon: 036-5336311 
Facebook: BonteHond
Twitter: @BonteHondAlmere
Instagram: @JTG_BonteHond


Het kantoor van BonteHond is doordeweeks bereikbaar tussen 09.00 en 17.00 uur.

Pers

Voor vragen over perskaarten, persberichten, beeldmateriaal etc. kunt u terecht bij de afdeling Marketing & Communicatie. Neem contact op met Zindzi Witte: zindzi@bontehond.net

Financiële steun

BonteHond ontvangt structurele subsidie van Fonds Podiumkunsten, Gemeente Almere en Provincie Flevoland en wordt voor speciale projecten regelmatig gesteund door private fondsen, zoals BankGiro Loterij Fonds, Fonds21, VSBFonds, Cultuurfonds Almere, De Janivo Stichting, AMVJ Fonds, Prins Bernhard Cultuurfonds. KIDD wordt gerealiseerd dankzij financiële bijdragen van het Fonds voor Cultuurparticipatie en Gemeente Almere. 

Bestuur

Ad van Mierlo - Penningmeester
Marleen Lamers - Voorzitter
Loes van der Pligt - Algemeen lid
Meindert Eijgenstein - Algemeen lid
Simone de Kruijk - Algemeen lid


Team

Artistiek directeur
Judith Faas: judith@bontehond.net


Zakelijk directeur
Liselotte Bos: zakelijk@bontehond.net


Directeur Innovatie & Ondernemerschap
Roeland Dekkers: roeland@bontehond.net


Office management
Sophia Visser: sophia@bontehond.net


Productieleiding
Daan de Lau: daan@bontehond.net
Annekatrien Gielkens: Annekatrien@bontehond.net


Marketing & communicatie
Zindzi Witte: zindzi@bontehond.net
Lisa Kuyp: lisa@bontehond.net


Educatie & verkoop: 
Sandy Pieterse: educatie@bontehond.net


Regie-assistentie & coördinator internationaal: 
Millie Lijbers: millie@bontehond.net


Doorlopende leerlijn Kunst & Cultuur Almere: Kunst is dichterbij dan je denkt (KIDD)
KIDD Coördinatie, educatie en communicatie:
Parwin Mirrahimy: parwin@bontehond.net


KIDD Productieleiding
Rianne Weide: kidd@bontehond.net


KIDD Educatie & verkoop
Sandy Pieterse: sandy@bontehond.net 


KIDD Educatie & deskundigheid
Daphne Bosschaart: daphne@bontehond.net

Programmeurs

Ons aanbod voor seizoen 2022-2023 kunt u hier online bekijken: Aanbod 22-23.


Complete voorstellingsregistraties zien? Laat ons weten welke voorstelling en wij sturen u de directe link met wachtwoord. info@bontehond.net



Laden